Ne ofrojmë pajisje me cilësi HIGH

kazan PAJISJE

 • SZS Gas Fired kaldajave

  SZS Gas Fired kaldajave

  SZS Oil Gjuajtur Boiler Product Description SZS kazan me avull gazit seri është me marrëveshje D-tipit, riciklimin natyrore, double-daulle tub me ujë kazan. daulle gjatësore, plot struktura membrana mur, djegie pak presion pozitiv. Furre është mbështjellë me mur membrana, tymi hyn bankën convection e cila është në mes të daulles sipërme dhe të poshtme nga dalja furre, dhe pastaj hyn në sipërfaqen e ngrohjes bishti - spirale çeliku ngrohtës fin. SZS kazan me avull gazit seri është projektuar dhe optimizuar ...

 • SZL Biomasa Boiler

  SZL Biomasa Boiler

  SZL Biomasa kazan biomasa Boiler Product Description SZL seri miraton hekura zinxhir, i cili është i përshtatshëm për djegien e karburantit biomasës si chip dru, topth biomasës, etj SZL biomasa seri kazan është daulle dyfishtë qarkullimi natyrore bojler, të gjithë në një "O"-formë rregullim, perdorimi i sitë zinxhir. Pjesa e përparme e kazan është në rritje gripit kanal, që është, një furre; katër muret e saj janë të mbuluara me tub membrana mur. Pjesa e pasme e kazan është rregulluar bankë convection. Ngrohtës është ...

 • DHW Biomasa Boiler

  DHW Biomasa Boiler

  DHW Biomasa Boiler Product Description DHW biomasa seri kazan është daulle vetëm të prirur horizontal reciprok hekura bojler, kënd hekura reciprok për të prirje është 15 °. Furra është struktura mur membrana, prizë furre ka tuba zgjyrat-ftohje, dhe temp të gazit furre prizë gripit është ulur në më poshtë 800 ℃, më e ulët se pikën e shkrirjes së hirit, për të parandaluar hirit fluturojnë nga slagging në tejngrohës. Pas tubave skorje-ftohje, ka temperaturë të lartë tejngrohës, të ulët-temp ...

 • CFB Biomasa Boiler

  CFB Biomasa Boiler

  CFB Biomasa Përshkrimi Boiler Product CFB (Shtrat qarkullues i lëngëzuar) kazan biomasës është kursimit të energjisë, miqësore me mjedisin dhe efikas. CFB biomasa kazan mund të djegur lëndët djegëse të ndryshme të biomasës, të tilla si chip druri, bagasse, kashtë, palme lëvore, lëvore oriz, etj kazan biomasa CFB përmban zonë më të madhe të ngrohjes, krevat temperaturë të ulët djegies, teknologji të ulët presion krevat, organizuan djegies, ndarje efikase, SNCR dhe SCR denitrimit, koeficienti i ulët tepërt të ajrit, të besueshme teknologji anti-veshin, matu ...

 • SZL Coal Fired kaldajave

  SZL Coal Fired kaldajave

  SZL Coal Fired Boiler Product Description SZL bojler qymyr seri ka karakteristikat e sipërfaqes së madhe të ngrohjes, efikasitet të lartë të ngrohjes dhe të tipit leskër zinxhir hekura, më pak rrjedhje qymyr, dhomës përkatëse të ajrit dhe të ndara rregullim, djegie të mjaftueshme dhe të qëndrueshme, pajisje prizë pluhur ndarës redukton gripit ikjen e gazit, kontrollin e frekuencave, PLC & DCS auto-kontrollit. SZL seri qymyr kaldaja janë projektuar dhe optimizuar për të prodhuar avull të ulët dhe të mesëm presion apo ujë të ngrohtë me ev vlerësuarat posaçërisht ...

 • SHL Coal Fired kaldajave

  SHL Coal Fired kaldajave

  SHL Coal Fired kazan kazan Product Description seri SHL është daulle dyfishtë zinxhir horizontale bojler hekura pjesa më e madhe, pjesa e pasme përcakton Preheater ajrit. Pajisjet djegur miraton bie zinxhir hekura që të shkojë me makinë me cilësi të lartë ndihmëse, bashkëngjitje dhe përsosur pajisje automatike të kontrollit, i cili siguron të sigurt drejtimin, të qëndrueshëm ekonomik dhe efikas të kazan. seri qymyrit SHL kaldaja gjuajtur janë projektuar posaçërisht dhe të optimizuar për aplikimet për të prodhuar të ulët, të mesëm dhe me avull presion të lartë ose W ujë të ngrohtë ...

 • DHL Coal Fired kaldajave

  DHL Coal Fired kaldajave

  DHL Coal Fired kazan kazan Product Description seri DHL është vetëm daulle zinxhir horizontale kazan hekura pjesa më e madhe. Pjesa e djegur miraton bie zinxhir hekura që të shkojë me pajisje të kualitetit të lartë ndihmëse dhe të përsosur sistemin e kontrollit automatik, e cila siguron funksionimin e sigurt, të qëndrueshëm dhe efikas të kazan. seri DHL qymyr kaldaja janë projektuar dhe optimizuar për aplikimet për të prodhuar të ulët, të mesëm dhe të lartë me avull me presion apo ujë të nxehtë me kapacitet të avullimit të vlerësuarat nga 10-65 ton / orë dhe të vlerësuarat ...

 • CFB Coal Fired kaldajave

  CFB Coal Fired kaldajave

  CFB Coal Fired kazan Product Description CFB kazan (qarkullues i lëngëzuar i kaldajave krevat) përmban përshtatjen mirë qymyr, operimin e sigurt dhe të besueshëm, performancë të lartë dhe kursimit të energjisë. Hiri mund të përdoret si një përzierje e çimentos, uljen e ndotjes së mjedisit dhe rritjen përfitim ekonomik. CFB kazan mund të djegur lëndë djegëse të ndryshme, të tilla si qymyr butë, qymyr anthracite, qymyr ligët, linjitit, gangue, llum, koks naftë, biomasa (chip dru, bagasse, kashtë, palme lëvore, lëvore oriz, etj) CFB kazan ...

Besimi ne, na zgjidhni

Rreth nesh

Përshkrim i shkurtër:

Si ndërmarrje Kombëtare Hi-tech certifikuar nga qeveria dhe 500 më të madhe makineri industriale ndërmarrjeve, Taishan Group është duke udhëhequr kazan industrial dhe presion projektuesi anije, prodhues dhe eksportues i dedikuar për furnizimin qymyr gardian gjuajtur kazan dhe kazan industrial zgjidhje për klientët në mbarë botën. Ne jemi gjithmonë duke punuar më shumë për të bërë lider në ofrimin e zgjidhje mesme ose të madhe përshtatur kazan industrial për të përmbushur kërkesat e tregut që nga themelimi i saj në vitin 1994. Produktet tona shtrihen aq sa kazan industriale, stacioni i energjisë bojler, enë nën presion, transformator, switch me tension të lartë , tela dhe kabllo elektrike, mbetur ngrohje ftohje makine, etj

Marrin pjesë në aktivitetet ekspozitë

Ngjarje dhe tregon tregtisë

 • Industrial Boiler Furnizuesi mori pjesë HEATEC Exhibition

  Më 28 nëntor 2019, u mbajt Shanghai Ekspozita Ndërkombëtare mbi ngrohjes Teknologjisë. Si një ngjarje të industrisë vjetor, ai tërhoqi më shumë se 200 ekspozues, me një audiencë të llogaritur prej mbi 10.000. Tani për tani, më shumë se gjysma e periudhës ekspozitë ka kaluar. Ka shumë axhendat, të pasur dhe të bashkë ...

 • 75TPH CFB Boiler EPC Project në Indonezi

  75TPH CFB kaldajave është më e zakonshme kazan CFB në Kinë. CFB kazan është e shkurtër për qarkullojnë lëngëzuar kazan krevat. CFB bojler është i përshtatshëm për qymyr djegie, chip dru, bagasse, kashtë, palma lëvore, lëvore orizi dhe derivate të tjera të biomasës. Kohët e fundit, kazan dhe termocentrali industrial prodhues kazan Taish ...

 • Kaldaja industriale janë treguar deri në Panairin e Kantonit 122th

  Industrial Boilers including coal fired boiler and biomass boiler are our main products exported to over 36 countries such as America, Australia, Pakistan, Bangladesh, Thailand, Vietnam, Malaysia, Indonesia, Philippine, Fiji, India, UAE, Saudi Arabia, Qatar, Egypt, Alban...

 • Industrial Boiler Prodhuesi - Taishan Group

  prodhuesit industriale kazan janë ato fabrika profesionistë, të cilët projektimin, prodhimin dhe instalimin e qymyr kaldaja gjuajtur kaldaja, biomasa, gazi kaldaja dhe kaldaja naftës. Taishan Group është një nga më të mëdha dhe më të rëndësishme prodhuesit kazan industrial në Kinë dhe në botë. Ne një ...

 • Bagasse Boiler Customer nga Tajlanda vizituara Taishan Grupi

  Bagasse kazan është një lloj i biomasës kazan djegur bagasse nga kallami i sheqerit. Bagasse është material fijor mbetur pas lëng sheqeri ka qenë e shtypur dhe shtrydhur nga kallami i sheqerit. Një aplikim tipik për prodhimin e energjisë nga biomasa është shfrytëzimi i bagasse në mulli sheqerit. Duke u mbështetur në o ...